Vandaag: Droge verwarmingslucht laat leren stoelen scheuren. Naar de set

Uit de blog: Zo verzorg je leren stoelen vóór de winter. Lees de gids

Bestseller: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Verzendinfo

Zondag: Droog en zacht, tijd voor schone velgen. Naar velgenreinigers

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Lees reviews

"ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger 750ml

Assortiment voor particuliere klanten
$27.30 $27.32
Inhoud: 750mlEenheid prijs ($36.40 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 4 Varianten
Koch-Chemie"ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger 750 ml
SKU D1-KCX-77704750EAN 4260188680043
$27.30 $27.32
Inhoud: 750mlEenheid prijs ($36.40 / l)
Ausverkauft
Koch-Chemie"ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger 2x 750ml Set
SKU D1-KCX-77704750_2EAN 4260188680043
$53.52 $54.64
Inhoud: 1500mlEenheid prijs ($35.68 / l)
Ausverkauft
Koch-Chemie"ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger 3x 750ml Set
SKU D1-KCX-77704750_3EAN 4260188680043
$79.46 $81.96
Inhoud: 2250mlEenheid prijs ($35.32 / l)
Ausverkauft
Koch-Chemie"ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger 10x 750ml set
SKU D1-KCX-77704750_10EAN 4260188680043
$273.07 $273.21
Inhoud: 7500mlEenheid prijs ($36.41 / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 4260188680043  |  SKU: D1-KCX-77704750

Revolutionize rim care with this high-quality cleaner

Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner is meer dan alleen een velgenreiniger. Het is een complete oplossing voor iedereen die waarde hecht aan goed onderhouden en glanzende velgen. Met zijn krachtige, maar zachte reinigingsformule, de extra bescherming en het indrukwekkende glans- en afpareleffect zet deze reiniger nieuwe standaarden in de autoverzorging. Zeg vaarwel tegen doffe en vuile velgen – met de Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner stralen je wielen altijd in het beste licht.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

De must-have voor vlekkeloze velgen is de Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner 750ml

Bij autopoetsen maken schone, glanzende velgen of breken ze de hele look van je auto. De Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner 750ml geeft je precies dat: een grondige maar zachte reiniging en flinke glans op je velgen. De reactieve, zuurvrije formule met kleurindicator haalt hardnekkig vuil eraf zonder de velg zelf aan te tasten. Door de glans-additieven krijg je niet alleen schone velgen, maar ook stralende velgen met een mooi afparelend effect.

  • Echte reinigingskracht: hardnekkig vuil wordt door sterke vuildragers losgemaakt en eraf gehaald.
  • Zachte verzorging: de zuurvrije formule spaart de velg en blijft hem lang beschermen.
  • Glans en afparelen: geeft een stralende glans en een afparelend effect dat vuil en water afstoot.

Een grondige reiniging, zonder compromissen

De Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner is een slim stukje autoverzorging. De formule is gemaakt om zelfs het meest ingebakken vuil moeiteloos los te weken, zonder de velg te beschadigen. Het bijzondere is de kleurindicator: die verandert van kleur en laat zien wanneer de reiniger zijn werk heeft gedaan. Zo weet je zeker dat elk beetje vuil eruit gehaald wordt terwijl je velgen gespaard blijven.

Bescherming en verzorging voor je velgen

Naast de reiniging geeft de Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner je velgen een stevige bescherming. De zuurvrije formule houdt corrosie bij het materiaal weg en helpt de velgen langer mee te gaan. Tegelijk zorgen de glans-additieven voor een finish die niet alleen mooi oogt, maar vuil en water ook effectief afstoot. Het resultaat: velgen die langer schoon blijven en bij elke rit glanzen.

Makkelijk in gebruik, groot resultaat

De Koch-Chemie Reactive-Wheel-Cleaner gebruiken kan niet simpeler — iedereen die van z'n auto houdt kan het. Spuit de reiniger gewoon op de vuile velgen, wacht tot de kleurindicator reageert en spoel het vuil samen met het product af. Je ziet het verschil meteen: je velgen komen er als nieuw uit zonder dat je hard hoeft te boenen. Het afparelend effect houdt ze bovendien langer schoon bij regen en vuil.

Twijfel je over Koch-Chemie "ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie "ReactiveWheelCleaner" Velgenreiniger


Materiaalsamenstelling

Ammoniummercaptoacetaat (CAS 5421-46-5, EG 226-540-9) — 10- < 30 %, 1-propaanaminium, 3-amino-N-(carboxymethyl)-N,N-dimethyl-, N-C8-18(even)acylatederivaten, hydroxiden, inwendige zouten (CAS 97862-59-4, EG 931-296-8) — 10- < 25 %, D-glucopyranose, oligomere, C10-16(even)-alkylglycosiden (CAS 110615-47-9, EG 600-975-8) — 1- < 2,5 %, Reactiemassa van 2-ethylhexyl-mono-D-glucopyranoside en 2-ethylhexyl-di-D-glucopyranoside (CAS (108081-06-7), EG 414-420-0, Index 614-028-00-1) — 0,3- < 2,5 % en alfa-hexylkaneelaldehyde (CAS 101-86-0, EG 202-983-3) — 0,01- < 1 %


Gevaar

Schadelijk

Schadelijk

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Schadelijk bij inslikken.H302
Kan een allergische huidreactie veroorzaken.H317
Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H412

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Inademing van stof/rook/gas/nevel/dampen/spuitnevel vermijden.P261
Voorkom lozing in het milieu.P273
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310
Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P338
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    750 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-77704750
  • EAN
    4260188680043
  • Herstellernummer
    77704750
  • Gewicht
    895 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen