Vandaag: Boomhars nooit afkrabben, maar oplossen. Naar teerverwijderaars

Uit de blog: Een versleten leren stuur goed bijkleuren. Naar de gids

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star lost vuil binnen en buiten op. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Nederland gratis vanaf 179 euro met DPD. Naar verzending

Zaterdag: Droog en mild, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcentrum

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet - 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Med Ash Grey is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 14 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Adrenaline Red
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT001
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250ml / Chevrolet / Chevrolet Adrenaline Red
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT001
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Brown Stone
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT002
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250ml / Chevrolet / Chevrolet Brown Stone
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT002
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Kalahari
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT004
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250ml / Chevrolet / Chevrolet Kalahari
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT004
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Med Ash Grey
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT005
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250 ml / Chevrolet / Chevrolet Med Ash Grey
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT005
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Jet Black
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT9857
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250ml / Chevrolet / Chevrolet Jet Black
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT9857
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Dark Galvanized
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT9885
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250ml / Chevrolet / Chevrolet Dark Galvanized
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT9885
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 1000 ml / 1 liter / Chevrolet / Chevrolet Twilight Blue (Corvette)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-CT9887
$117.06
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($117.06 / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet 250ml / Chevrolet / Chevrolet Twilight Blue (Corvette)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-CT9887
$92.56
Inhoud: 250mlEenheid prijs ($370.24 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Standaard leerkleur voor Chevrolet / Originele OEM-kleur

De nauwkeurig passende standaard leerkleur maakt getrouwe kleurverfrissingen en reparaties aan Chevrolet-leder mogelijk en zorgt voor een duurzaam, gelijkmatig en fabrieksmatig ogend oppervlak.

Vet het leer voorafgaand in met leerreiniger en laat het drogen. Beschadigingen met filler opvullen, met 1000er schuurvlies gladmaken. Leather Colour (Chevrolet) in 2-3 dunne lagen deppen of spuiten, tussen de lagen 30 min laten drogen. Na 4 uur verzegelen met Top Coat Dull, Glossy of High Gloss. Niet voor natuurlijk leer of suède. Vorstvrij opslaan, houdbaarheid 24 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Leather Colour voor Chevrolet: originele standaardkleur voor fabrieksgetrouwe lederreparaties

Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Chevrolet? — De perfect passende leder standaardkleur maakt origineelgetrouwe kleurvernieuwingen en reparaties aan Chevrolet-leder mogelijk en zorgt voor een duurzaam gelijkmatig, fabrieksgetrouw uiterlijk.


COLOURLOCK Leather Colour (Chevrolet) is een exact afgestemde leder standaardkleur voor de professionele reparatie, vernieuwing en herkleuring van Chevrolet-lederinterieurs. De kleuren zijn gebaseerd op originele Chevrolet-kleurmonsters en zijn zo geformuleerd dat ze harmonieus aansluiten bij bestaande oppervlakken. Ideaal voor zitwangen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen en alle gepigmenteerde gladde ledersoorten in het voertuiginterieur, waarbij kleurechtheid en OEM-uitstraling cruciaal zijn.

  • Originele Chevrolet-kleuren – Ontwikkeld volgens fabriekskleurmonsters.
  • Voor reparatie & opfrissing – Ideaal bij slijtage, verbleking en kleurverlies.
  • Professionele afwerking – Optimale hechting en gelijkmatig kleurbeeld.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: Bij ons in de werkplaats zien we bij Chevrolet-reconditioneringen vaak hetzelfde probleem — kleurverlies aan zitwangen en stuurwielen wordt bedekt met goedkope verzorgingsspray, dat houdt geen vier weken. Met Leather Colour (Chevrolet) in een microvezelpad in 2-3 dunne lagen deppend aanbrengen, daartussen 30 minuten laten drogen, en tot slot verzegelen met Top Coat Dull — resultaat houdt 2-3 jaar als nieuw.


Voorbereiden, dun deppend aanbrengen, verzegelen met Top Coat

Leather Colour (Chevrolet) wordt in 2-3 dunne lagen aangebracht, daartussen 30 minuten laten drogen, en tot slot verzegelen met Top Coat. Dunne lagen houden jaren, dikke lagen scheuren.

Voordat de verf wordt aangebracht, wordt het leer gewassen met leerreiniger en ontvet met Plastic Cleaner of reinigingsalcohol. Diepe scheuren en slijtagesporen worden geëgaliseerd met Filler of Super Filler en gladgeschuurd met 1000 grit schuurvlies. De Chevrolet-kleuren worden vervolgens met een microvezelpad gedept, met een zachte kwast uitgewreven of bij grootschalige reparaties met een spuitfles aangebracht.

Na volledige droging van minimaal 4 uur wordt verzegeld met Top Coat — Dull voor een mat-originele OEM-look, Glossy voor gemiddelde glans, High Gloss voor maximale glans. Eén liter Leather Colour dekt ongeveer 8–10 m² lederoppervlak, een fles van 250 ml is voldoende voor een compleet zitpaar inclusief stuurwiel. Dezelfde workflow werkt voor alle onderdelen, van zitkussen tot deurpaneel en middenarmsteun.

Pigmentleder ja, natuurlijk leer en suède nee

Leather Colour (Chevrolet) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd glad leer — de standaard in de moderne automotive sector. Natuurlijk leer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De op water gebaseerde formulering hecht zich aan de pigmentlaag van modern automotive leer, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder te scheuren. Bij natuurlijk leer of openporig anilineleer trekt de verf ongelijkmatig in de vezels en vlekt het leer — hier worden Leather Fresh (Chevrolet) als verzorgingsvariant of speciale aniline-lijnen gebruikt. Suède, velours en alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Chevrolet), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als de kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (slijtage aan het stuurwiel, een enkele scheur) gerepareerd hoeft te worden, is Fluid Leather (Chevrolet) in de 20 ml tube zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verbleekt lijkt, is Leather Fresh als verzorgingsvariant meestal voldoende.

Voor detailers, garages en eigenaren van old- en youngtimers

Leather Colour (Chevrolet) is de professionele keuze voor detailers, onafhankelijke garages en ambitieuze eigenaren die waardebehoud en originele Chevrolet-kleurechtheid boven snelle onderhoudsoplossingen stellen.

Bij lease-retourzendingen, reconditioneringen van gebruikte voertuigen en restauraties van old- en youngtimers bepaalt de OEM-kleurechtheid het waardebehoud en de verkoopprijs. De professionele 4-stappen workflow (reinigen, schuren, kleuren, verzegelen) duurt 4 uur inclusief droging per onderdeel en levert een resultaat dat 2-3 jaar meegaat als nieuw. Een liter Leather Colour kost ongeveer 30 cent per 100 ml verwerkt oppervlak — de garagecalculatie inclusief Top Coat ligt rond de 12 euro per onderdeel.

Voor puur onderhoud zonder werkplaatsgereedschap is Leather Colour overkill — daar is Leather Fresh (Chevrolet) voldoende. Voor puntreparaties aan het stuur of losse scheuren zijn Fluid Leather of de Leather Care Sets (Chevrolet) voordeliger. Maar wie complete zitwangen, stuurwielen of deurpanelen wil restaureren en waarde hecht aan originele Chevrolet-kleurechtheid, kan niet om de 1-liter fles of de 250 ml verpakking heen.


Beschikbare Chevrolet-kleuren (selectie)

Chevrolet Adrenaline Red, Chevrolet Brown Stone, Chevrolet Kalahari, Chevrolet Med Ash Gray, Chevrolet Jet Black, Chevrolet Dark Galvanized, Chevrolet Twilight Blue (Corvette)

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Chevrolet?

COLOURLOCK Leather Colour (Chevrolet) is een watergebaseerde, elastische standaard lederverf in originele Chevrolet-kleuren. Het wordt gebruikt voor het repareren, opfrissen of opnieuw verven van gepigmenteerd glad leer in het interieur van voertuigen - stoelen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen.

Hoe gebruik ik Leather Colour (Chevrolet) correct?

Reinig en ontvet het leer eerst grondig. Egaliseer beschadigingen met Filler, schuur. Breng vervolgens Leather Colour dun aan met een sponsje, veeg of spuit het - 2-3 dunne lagen zijn beter dan één dikke. Na volledige droging afwerken met Top Coat (Dull/Glossy/High Gloss).

Wat is het verschil met Leather Fresh?

Leather Colour is de professionele reparatieverf (1L/250ml, af te werken met Top Coat). Leather Fresh is de verzorgende kleurcrème (1L/100ml) voor lichtere opfrisbeurten zonder ingewikkelde voorbereiding. Bij diepe slijtage → Leather Colour; bij matte oppervlakken → Leather Fresh.

Komen de kleuren echt exact overeen met Chevrolet?

De kleurtinten zijn gebaseerd op originele Chevrolet fabriekskleurstalen. Bij sterk verbleekt leer raden we toch een kleurtest aan op een onopvallende plek, omdat het originele leer in de loop der jaren donkerder wordt of verbleekt.

Welke fouten zien we het meest in de werkplaats?

Drie klassiekers: (1) Leer vooraf niet ontvet – verf hecht niet. (2) Te dikke laag aangebracht – vormt scheuren bij het drogen. (3) Top Coat afdichting weggelaten – slijtvastheid minder dan 6 maanden. Met een goede voorbereiding blijft het resultaat 2-3 jaar goed.

Heb ik absoluut een Top Coat nodig?

Voor duurzame slijtvastheid wel. Zonder Top Coat slijt de verf op zitwangen en stuurwielen binnen enkele weken weer af. Top Coat Dull = mat-origineel (OEM-look), Glossy = gemiddelde glans, High Gloss = hoge glans.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Onderhoudsinstructie Leer standaardkleur (Chevrolet):

Leer Kleur (Chevrolet) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd glad leer – de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurlijk leer, anilineleer en suède reageren anders en hebben andere COLOURLOCK-productlijnen nodig.

De op water gebaseerde formulering hecht zich aan de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder scheuren te veroorzaken. Bij natuurlijk leer of openporig anilineleer trekt de verf ongelijkmatig in de vezels en vlekt het leer – hier komen Leather Fresh (Chevrolet) als onderhoudsvariant of speciale aniline-lijnen in aanmerking. Suède, velours en Alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Chevrolet), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig moet worden gerestaureerd, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (stuurwiel slijtage, een enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Chevrolet) in de 20 ml tube zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verbleekt lijkt, is Leather Fresh als onderhoudsvariant meestal voldoende.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Lederverf" (Chevrolet) — Standaard leerkleur voor Chevrolet

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol (CAS 126-86-3, EG 204-809-1) — 0,1 – < 1 %, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, EG 220-120-9) — < 0,05 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 55965-84-9, EG 911-418-6) — < 0,0015 %

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol, 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on, 2-methylisothiazool-3(2H)-on, reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on, 1,2-benzisothiazoline-3-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-690-1L-01-CT005
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen